پاسخ سسک به منچستر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

 

و سرانجام پاسخ سسک به منچستر یونایتد

من در بارسا شاد هستم

من از کودکی می‌خواستم در اینجا بازی کنم. من باشگاهی را که به من همه‌چیز داده بود ترک کردم و نظرم هرگز عوض نخواهد شد. رویای من موفقیت در بارسا هست و کسی‌ نمیتواند این را تغییر دهد. من هرگز حتّی برای لحظه ای‌ شک در ماندن نداشتم. من همیشه در این رابطه خون سرد بوده ام. زوبی، تیتو، تا تا همه از من خواستند که در اینجا بمانم و هرگز تردیدی در ماندن چه از سوی باشگاه یا من نبوده. من همیشه احساس کردم که در اینجا من را میخواهند. پیام هایی از مدیر عامل، تیتو و حتّی با تا تا رو در رو صحبت کرده‌ام و مشکلی‌ در این رابطه نیست.

هیچوقت فکری در سر من برای جدایی نبوده و هرگز به کسی‌ دروغ نگفته ام. من چیزی برای مخفی‌ کردن ندارم تصمیم من روشن است و من در اینجا کاملا شاد هستم.

در اینجا انتظارات بالا است و تو باید همیشه در حد انتظارات بهترین باشگاه جهان باشی‌. این یک انگیزه است و تو باید همیشه بهتر و بهتر شوی چون در غیر این صورت به مشکل بر خواهی‌ خورد و تردید در ماندن پیش خواهد آمد. من همیشه سعی‌ می‌کنم خودم را ثابت کنم و در ترکیب جای داشته باشم. 

نویسنده : عاشق بارسلونا بازدید : 82 تاريخ : يکشنبه 20 مرداد 1392 ساعت: 21:32
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123