کنفرانس مطبوعاتی امروز مسی در کوالامپور

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

 
من و نیمار در حال هماهنگ شدن با یکدیگر هستیم سعی‌ می‌کنیم بیشتر باهم آشنا شویم. ما بازی زیادی باهم نکردیم ولی‌ او انرژی و شادی زیادی با خود به باشگاه آورده. هماهنگ نشدن ما چیزی است که در بازی‌های آینده و تحت فشار باید آن را دید ولی‌ باید بگویم ما مشکلی‌ باهم نداریم.

۵گل‌ در بازی‌های پیش فصل
- من فصل را به مانند هر سال آغاز کردم. با همان انگیزه همیشگی‌. بعد از مصدومیتم در پایان فصل گذشته مجبور شدم کمی‌ بیشتر از بقیه تلاش کنم و در حال حاضر حالم بسیار خوب است. 

تاتا همیشه به ما میگوید باید به تیمی که در چند سال اخیر بودیم باز گردیم..او می‌خواهد ما پرس بیشتری بر روی تیم حریف وارد کنیم و توپ را در سریعترین زمان ممکن از حریف پس بگیریم. اکنون قضاوت در مورد کار تا تا بسیار زود است ما مدت زیادی نیست با او کار می‌کنیم. در این مدت زمانی‌ که ما باهم بودیم همه‌چیز بسیار خوب است ولی‌ ما باید همچنان بیشتر یکدیگر را بشناسیم او تازه به تیم ملحق شده است.

ما بطور جدی برای هر مسابقه آماده می‌شویم، این مسابقات به هماهنگی تیمی ما کمک می‌کند. شرایط ما هر روز بهتر میشود و فکر می‌کنم به بهترین آمادگی برای مسابقات رسمی‌ خواهیم رسید.

نویسنده : عاشق بارسلونا بازدید : 53 تاريخ : يکشنبه 20 مرداد 1392 ساعت: 21:34
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123